pencereservis.com
Asaşpen Alüminyum Doğrama
Asaşpen Alüminyum DoğramaAlüminyum Doğrama ana yapılarda ve pencere, kapı sistemlerinde kullanılmaktadırlar. Ürünün doğru ve düzgün bir biçimde seçilmesi, kaliteli olması ve uygulanması çok önemlidir. Bütün bunlar bir araya geldiğinde ortaya estetik ve kullanışlı bir görüntü çıkmaktadır. Öncelikle malzeme seçimi çok iyi yapılmalıdır. Müşterilerimizin alüminyum doğrama sistemleri seçmesinin en büyük sebebi ağırlığı en az seviyeye düşürerek, maksimum enerji sağlanan ürünlerin firmamız tarafından kullanılmasıdır. Diğer bir sebep ise seçilen ürünün doğru ve eksiksiz şekilde uzman personellerimiz tarafından uygulanmasıdır.

 

 Alüminyum Uzun Ömürlüdür
Alüminyum, hava şartlarına karşı oldukça dayanıklıdır. Doğal korozyon önleyici kaplaması vardır. Ayrıca kontrollü oksitlendirme ile korozyon engellenebilmektedir. Uzun ömürlü olup, alüminyumun doğrama sistemleri 40 sene kadar dayanmaktadır.

Alüminyum Hassas Ölçülerde Üretilir
Hafif ve dayanıklı olmalarının yanı sıra alüminyum doğrama sistemleri çok yüksek bir uygulama hassasiyetine sahiptirler. Mimarlara, istek ve gereksinimlere göre tasarım olanakları sunmaktadırlar. Kısaca alüminyum profiller oldukça hassas ölçülerde üretilebilirler.

 
 
 
 
:: Diğer Hizmetler + tüm hizmetleri gör
 
- Pencere Tamir ve Montajı
- Panjur ve Kepenk Sistemleri
- Katlanır Cam Sistemleri Montajı
- Çocuk ve Emniyet Kilit Satış ve Montajı
- Sineklik Sistemi Satışı ve Montajı
 
 
Pro WEB