pencereservis.com
Çocuk ve Emniyet Kilit Satış ve Montajı
Çocuk ve Emniyet Kilit Satış ve Montajı

Çocuk Kilidi: Kapı ve pencereler için güvenle kullanılabilecek güvenliği sıfır toleransla sağlayan çocuk kilidi minybaby güvencesi ile sizinle. Sadece anahtarıyla açılabilmekte ve vida ile pencere kapı kenarlarına uygun şekilde monte edilerek kullanılmaktadır. Uygulandığı pencerenin tam açılmasını engelleyerek havalandırma sağlarken düşme vakalarının önüne geçer. Sadece anahtarı ile açılabildiğinden tam güvenlik sağlar. Ayrıca hırsız güvenliği için de en düşük maliyetli önlemdir. Özellikle çocuklu aileler, okullar, yurtlar, hastane ve oteller için pencere güvenliğinde en uygun çözümdür.

Sürgülü dolap, pencere, kapılarda kullanıma uygun olup çocuk güvenliğinin yanı sıra hırsızlığa karşıda maksimum güvenlik sağlar.

Pakette bulunan akıllı vidalar kullanılarak elektrikli veya şarjlı bir tornavida ile montajı kolayca yapılabilir.

Pencere Emniyet Kilidi: Pencerelerinizi hırsızlık olaylarına karşı koruma altına almak ve evdeki küçük çocukların penreleri açmasını engellemek için çeşitli tedbirler alabilirsiniz. Bunun için en etkili yöntem pencere emniyet kilitleridir. Peki pencere emniyet kilitleri nasıl monte edilir?

Pencere Emniyet kilitlerinin basmalı, çekmeli ve alarmlı modelleri mevcuttur. Biz yazımızda basmalı ve çekmeli modeller için montaj işlemini anlatacağız.

 
 
 
 
:: Diğer Hizmetler + tüm hizmetleri gör
 
- Pencere Tamir ve Montajı
- Asaşpen Alüminyum Doğrama
- Panjur ve Kepenk Sistemleri
- Katlanır Cam Sistemleri Montajı
- Sineklik Sistemi Satışı ve Montajı
 
 
Pro WEB